Deelnemers 2018:

A.Blikman Imker
Agrané Dolman Zelfgemaakte kaarten  
Agriculture of tomorrow Holle schoffels en ander gereedschap www.agriculture-of-tomorrow.eu
Amazing delicious/mw cocos Cocosbollen  
Ambachtelijk lekker Engelse Pie’s en delicatessen  
Annaparte Tuinontwerp www.annaparte.nl
Atelier Hekker Werken met de borduurmachine  
Beautysalon Trendlines Haar, huid, make up. www.trendlines.nl
Between the Burrs Koffietruck met zelfgebakken zoetwaar. www.betweentheburrs.com
Bruntink Hobby en creatief Versierde stobben, schemerlampen  
Carla Thuinte Mandvlechten en crea wilgentakken  
Carla’s leatherbag shop Zelfgemaakte lederwaren www.facebook.com/carlasleatherbagshop
Celina mode Italiaanse mode voor de trendy vrouw.  
Chile Olijfolie en balsamico.  
Choco Maniak Bonbons en chocolade. www.chocomaniak.nl
Concept 73 Musthaves en woondecoraties www.concept73.nl
Das Waar Sjaals, omslagdoeken, slofjes, enz. www.facebook.com/daswaarsjaals
De Bikkelcompany Chocoladebikkels. www.chocoladebikkels.nl
De Kookmuts Natuurlijke bakmixen www.dekookmuts.nl
De Linnenloods Hotelkwaliteit textiel. www.delinnenloods.nl
De Rieke ierde Keramiek voor huis en tuin. www.opentuinfriesland.nl
De soepdames Foodtruck met o.a. soep, kaasfondue en zang. www.desoepdames.nl
De Tonkerij Ambachtelijke dompelkaarsen www.detonkerij.nl
De witte lelie Bamboekussens www.dewitteleliefood.nl
De Zeepkist. Franse zeepjes, Provençaalse cadeaus www.dezeepkist.nl
Deborah Megens Boeken, kruiden, culinair  
Denny’s kralenwinkeltje Sieraden, lampen, ringen van aluminiumdraad www.dennys-kralenwinkeltje.nl
Deziro Sculpturen, producten speksteen www.atelierdeziro.nl
Dinie Hiddink Tupperware  
First lady Damesmode, www.firstlady-rheden.nl
Fridael Houtgasfornuis www.fridaelwoodgasstove.com
Gaafhout Houten producten voor in- en exterieur www.gaafhout.nl
Geweienhuys Geweien, huiden, schapenvachten www.geweien.com
Gezondheid in balans Fairtrade schapenwollen kleding enz. www.gezondheidinbalans.nl
Groei & Bloei Bloemschikken, informatie, ledenwerving www.apeldoorn.groei.nl
Ha-Ra Biologische schoonmaakproducten www.ha-ra.nl
Henny’s Home Tuindecoraties  
Hoogeland Groente, fruit, kaarsen www.hoogeland.nl
Italiaans servies Schalen met fruit reliëf www.italiaansservies.nl
K en N Kruiden Natuur gemengde keukenkruiden www.kenngemengdekruiden.nl
Kaldi mobiel Koffie, thee,  
Karbonkel Viltatelier www.atelierkarbonkel.nl
Kees Smit Bloembollen www.bloembollenkraam.nl
Kindercircusspeelplaats Workshops en lessen http://www.acrodoorn.nl/
Kokkels en mokkels Visvrouwenkoor www.kokkelsenmokkels.nl
Kreta Feinkost Griekse specialiteiten, olijven, feta. www.kretafeinkost.jouwweb.nl
Kruidenhuisje Gerookte knoflook, kruidenmosterd, chili www.kruidenhuisje.be
Kwekerij Huis in t Veld Vaste planten www.kwekerij-huisintveld.nl
Lelis Loempia’s en Filipijns streetfood www.lelis.nl
Linedance Apeldoorn Demo’s en workshops line dancing. www.linedance-apeldoorn.nl
Lymevereniging Voorlichting over Lyme  
Manoek sieraden Sieraden, tassen, sjaals, cadeaus  
Marano Wellness Comfy massagekussens, nekmassage www.maranowellness.nl
Marije Verschoor Zang en taart. www.marijeverschoor.nl
Méli-Mélo Wereldmuziek www.meli-melo-wereldmuziek.nl
Naober Magazine Magazine voor en over Oost Nederland.  
Natuurlijk Creatief Bloemschikcursussen -workshops. Cadeauartikelen www.natuurlijkcreatief.nl
Ocram natuurproducten Balsem, crème, borstels, zeep. www.ocramnatuurproducten.nl
Oggi Damesmode, Sieraden, shawls enz. www.oggi-jewels.nl
Parocare Health & beauty dead sea producten  
Plantcreatief Planten, kruiden, herfststukjes. www.plantcreatief.nl
Potten van Jan. Keramiek. www.rilise.nl
Rilise Beelden, schilderijen, demo  
Rita’s warmtezak Warmtezakken gevuld met haver www.ritaswarmtezak.nl
Rookhut Foodtruck broodje gerookt vlees, taco’s, tosties enz  
Roy’s Roti Rol Surinaamse foodtruck www.rotishopzwolle.nl
Schuttingposter.nl Tuinposters www.schuttingposter.nl
Scoutinggroep JJB Activiteiten http://scoutinggroep-jjb.net
Skinfoods Lichaamverzorgingsprodukten www.skinfoods.eu
Tim Koldenhof producties Zang en dans https://timkoldenhof.nl
Tas en zo Tassen, portemonnees en accessoires. www.tasenzo.nl
Terra Sana Biologische producten. www.terrasana.nl
Tilengo Nepra Fair trade art. uit Nepal, Ghana enz.  
Unicef Kaarten en voorlichting  
Vandebron Groene energie www.vandebron.nl
Veluwse worstenkraam Worst  
Verta Vof Zit- en rugkomfort www.verta.nl
Vuur en vlam Schalen glasobjecten, sieraden  
Willem & Drees Bio maaltijd box in abonnementsvorm. www.willemendrees.nl
WolNatuurlijk Schapenvachten en wollen accessoires. www.wolnatuurlijk.nl
Zonnehuis Poffertjes