Deelnemers 2019

Agrané Dolman kaarten en cadeaus  
Agriculture of tomorrow ergonomisch tuingereedschap. www.agriculture-of-tomorrow.eu
Annaparte tuinontwerp www.annaparte.nl
Artostiek foodtruck tosti’s en schilderijen. www.artostiek.nl
Atelier Florans schapenvachten en -producten. www.atelierflorans.nl
B & C Brownie, cake, fris, sapjes  
Beelden van Marga beelden van steen en hout. www.margavanwiggen.nl
Betula kruiden. Geneeskr. kruidenprodukten www.betula-kruiden.nl
Bloembollenkraam.nl bollen, zaden, planten www.bloembollenkraam.nl
Bloemenscharen div. scharen en bloembollen www.bloemenscharen.nl
Bon Vivant worst, knoflook, serveerplanken. www.bonvivant.nl
Brandhout Decoraties houten tuinmeubelen en deco www.brandhoutdecoraties.nl
Carla van Zuilen Sieraden  
Celina mode Italiaanse mode voor trendy vr.  
Creatief met ijzer plantensteunen en meer. www.creatiefmetijzer.nl
Das Waar dassen, sokken, petten enz. www.facebook.com/daswaarsjaals
De Glimlach geurolie, paraplu’s enz. www.cadeauwinkeldeglimlach.nl
De kookmuts kooklessen enz. www.dekookmuts.nl
de Reisgenoot Leuke liedjes https://dereisgenoot.nl/
De Tonkerij ambachtelijke kaarsenmakerij www.detonkerij.nl
De witte lelie bamboekussens www.bamboekussens.com
De witte lelie Massagekussens  
De WolleSik zuivel en kaas van schaap en geit www.dewollesik.nl
Denny’s kralenwinkeltje sieraden, lampen www.dennys-kralenwinkeltje.nl
Deva Kleding kleding  
Deziro sculpturen uit speksteen www.atelierdeziro.nl
Ditsmie lifestyle en curiosa https://www.burorietman.nl/lifestyle-2/
Dutch cranberry group cranberry sap www.dutchcranberrygroup.nl
Eikelenkamp. Gerookte vis  
Fairouz Henna tatoeages  
Fairouz Henna tattoos  
Groei & Bloei Apeldoorn voorlichting, ledenwerving apeldoorn.groei.nl
Groei & Bloei Apeldoorn Bloemschikken apeldoorn.groei.nl
Hans en Carla Slotboom manden vlechten en wilgentenen  
Ha-Ra bio schoonmaakproducten. www.ha-ra.nl
Herenboeren Groot Modderkolk coöperatieve voedselproductie www.grootemodderkolk.herenboeren.nl
Hosta la Vista planten, hosta’s brocante  
House of Crete Kreta olijfolie https://houseofcrete.nl
IVN Apeldoorn vereniging www.ivn-apeldoorn.nl
Kaldi mobiel Zwolle koffie en thee  
Knooidoekjes applic. op baby- en kraamartikelen www.knooidoekjes.nl
KW Wonen woonaccessoires www.kwwonen.nl
Kwekerij Huis in ’t Veld vaste planten www.kwekerij-huisintveld.nl
Kwekerij Huis in ’t Veld Schapen drijven  www.kwekerij-huisintveld.nl
Liesjes Pitstop foodtruck met ijs en wafels http://www.liesjespitstop.nl/
Line Dance Apeldoorn Line dance https://www.linedanceapeldoorn.nl/
Linedance apeldoorn linedance demo, workshop https://www.linedanceapeldoorn.nl/
Little Mésann brocante  
Loop. voedsel vd Filipijnen www.loop-products.com
Manouk sieraden sieraden, sjaals, tassen.  
Mariels hair specials creatief met haar en make up. www.marielshairspecials.nl
Marpete windfiguren en deco. www.marpete.nl
Matrozenkoor goede doelen koor https://www.matrozenkoorapeldoorn.nl/
Mudanthe Djembé https://www.mudanthe.nl/
Natuurlijk Creatief Cadeauartikelen en groendecors. www.natuurlijkcreatief.nl
No-Axe kloofhulp www.no-axe.com
Oggi damesmode en sieraden. www.facebook.com/oggijewels.
Paradijshof. International. Delicatessen www.paradijshof.nl
Pegasus Keramiek keramiek en keukenlinnen www.pegasuskeramiek.nl
Plantcreatief planten www.plantcreatief.nl
Pluryn. Het Hietveld promotie, zelf gemaakte artikelen https://www.pluryn.nl/
Poffertjes van Oma bio poffertjes www.poffertjesvanoma.nl
Salland Style brocante  
Siersmederij Westerhof Bronzen beelden www.siersmederijwesterhof.nl
Smaakvolvo mobiele koffiebar www.smaakvolvo.nl
Stichting Jopas brocante  
Tas en zo tassen  
Unicef promotie en voorlichting  
Van Mams borduur en breiwerk  
Vandebron energie www.vandebron.nl
veluwse worstenkraam worst.  
Vijf voor vijf portemonnees, tassen, kadoart. www.vijfvoorvijf.com
Voskamp textiel. handwerkpakket en fournituren facebook.com/voskamp
Wijnandkookt workshops en catering www.wijnandkookt.nl
Wilma’s lawn & garden plantenvoeding www.wilmaslawnandgarden.com
Woolfashion. Alpaca’s en wol wolart. van schaap, alpaca, yak. www.woolfashion.nl