Agrané Dolman kaarten en cadeau’s  
Agriculture of tomorrow ergonomisch tuingereedschap. www.agriculture-of-tomorrow.eu
Annaparte tuinontwerp www.annaparte.nl
Artostiek foodtruck tosti’s en schilderijen. www.artostiek.nl
Atelier Florans schapenvachten en prod. www.atelierflorans.nl
B & C Brownie, cake, fris, sapjes  
Beelden van Marga beelden van steen en hout. www.margavanwiggen.nl
Betula kruiden. geneeskrachtige kruidprodukten www.betula-kruiden.nl
Bloemenscharen div.scharen en bloembollen www.bloemenscharen.nl
Bon Vivant worst, knoflook, erveerplanken www.bonvivant.nl
Brandhout Decoraties houten tuinmeublen en deco www.brandhoutdecoraties.nl
Brocante Napoleon curiosa
Candy dreams gezond snoep www.candydreamsnederland.nl
Celina mode Italiaanse mode voor trendy vr.
Creatief met Ijzer plantensteunen en meer. www.creatiefmetijzer.nl
Das Waar dassen, sokken, petten enz. www.facebook.com/daswaarsjaals
De Glimlach geurolie, paraplu’senz. www.cadeauwinkeldeglimlach.nl
De kookmuts kooklessen enz. www.dekookmuts.nl
De Tonkerij ambachtelijke kaarsenmakerij www.detonkerij.nl
De witte lelie bamboekussens www.bamboekussens.com
De WolleSik zuivel en kaas van schaapen geit www.dewollesik.nl
Denny’s kralenwinkeltje sieraden, lampen www.dennys-kralenwinkeltje.nl
Deva Kleding kleding
Deziro sculpturen uit speksteen www.atelierdeziro.nl
Ditsmie lifestyle en curiosa https://www.burorietman.nl/lifestyle-2/
Dutch cranberry group cranberrysap www.dutchcranberrygroup.nl
Groei & Bloei Apeldoorn voorlichting, ledenwerving apeldoorn.groei.nl
H. Kroes dakgootbescherming www.hkroesdakgootbeschermng.nl
Ha-Ra bio schoonmaakproducten. www.ha-ra.nl
Herenboeren Groot Modderkolk cooperatieve voedselproduktie www.grootemodderkolk.herenboeren.nl
Het Hoogeland fruit, groente, www.het hoogeland.nl
Hosta la Vista planten, hosta’s brocante
House of Crete kreta olijfolie https://houseofcrete.nl
Kaldi mobiel Zwolle koffie en thee
KW Wonen woonaccessoires www.kwwonen.nl
Kwekerij Huisintveld vaste planten www.kwekerij-huisintveld.nl
Liesjes Pitstop foodtruck met ijs en wafels http://www.liesjespitstop.nl/
Linedance apeldoorn linedance demo, workshop www.linedanceapeldoorn.nl
Little Mésann brocante
Manouk sieraden sieraden, sjaals, tassen.
Mariels hair specials creatief met haar en make up. www.marielshairspecials.nl
Marpete windfiguren en deco. www.marpete.nl
No-Axe kloofhulp www.no-axe.com
Oggi damesmode en sieraden. www.facebook.com/oggijewels.
Pegasus Keramiek keramiek en keukenlinnen www.pegasuskeramiek.nl
Plantcreatief planten www.plantcreatief.nl
Poffertjes van Oma bio poffertjes www.poffertjesvanoma.nl
Salland Style brocante  
Smaakvolvo mobiele koffiebar www.smaakvolvo.nl
Stichting Jopas brocante
Tas en zo tassen  
Unicef promotie en voorlichting
Van Mams borduur en breiwerk  
vandebron energie www.vandebron.nl
veluwse worstenkraam worst.
Vijf voor vijf portemonee’s, tassen, kadoart. www.vijfvoorvijf.com
Voskamp textiel. handwerkpakket en fournituren facebook.com/voskamp
Wijnandkookt workshops en catering www.wijnandkookt.nl
Wilma’s lawn & garden plantenvoeding www.wilmaslawnandgarden.com
Woolfashion. Alpaca’s en wol wolart. van schaap, alpaca, yak. www.woolfashion.nl